Benim Hayatım

Sitemiz yöneticisi Mehmet Çağlar KONCA (baba65) Söz Yazarı Şakir Askan’dan “Benim Hayatım”ın hikayesini anlatmasını istedi. İşte Askan’ın ağzından o efsane şarkının hikayesi:

“Merhaba Mehmet’çiğim. Önce iltifatların için teşekkür ederim. “Benim Hayatım“ şarkısını Burhan Bayar bana “İbrahim Tatlıses’in hayatını düşün, bir şarkı yaz.” dedi. Bunu İbrahim’e de söylemiş, “Şakir yazıyor.” diye. Ben de “Benim Hayatım”ı yazdım, Burhan besteledi, güzel bir şarkı oldu. Klasiklerin arasında yerini aldı, tıpkı “Gülüm Benim” gibi. Hikayesi budur. Çalışmalarında başarılar dilerim kardeşim.

    • gökçe on Temmuz 30, 2017 at 2:43 pm
    • Cevapla

    selam adım gökçe tokatlıyım ibrahim tatlısesi çok seviyorum acaba sizden kaseetten çekilmiş bir albüm rica etsem gönderebilir misiniz? yalan albümünün kasetten çekilmiş versiyonu internetten indirdiklerimde ses düzeltme yapılmış kaset versiyonlarını pek iyi yansıtamamışlar. sizden istesem kasetinin hepsini bilgisayara aktarıp gönderebilirmisiniz?

    1. Aleykümselam. Sitemiz korsana karşı olduğu için Dieser, TTNETMüzik, Fizy gibi resmi müzik portallarından ya da Resmi YouTube kanallarından bu noktada yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.