Forum

Forum Kuralları
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Forum Kuralları

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,267 Görüntüleme
baba65
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 7 sene önce
Gönderiler: 602
Konu başlatıcı  

1. Site ve forumda genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret benzeri yazılar yazılamayacaktır. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

2. Site ve forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmelilerdir. Bunun için arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya ayni tartışmaları içeren konular açılamaz.

3. Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için gerek büyük harfle gerekse kalın/renkli ya da farklı yazı fontlarını kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

5. Forumda yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

6. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara siyasi amaçlı yazılar, reklam yapmak yasaktır. Resim seçerken de bu kurallara dikkat ediniz. Bu kurala uyulmadığında site yönetimi her türlü takdir hakkına sahiptir.

7. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

8. Site Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla nick veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtisini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve Site/Forum'a girişi yasaklanır. Yine buna bağlı olarak ayni kişinin birden fazla e-mail adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumla ilişkisi kesilecektir.

9. Bu Forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alış-verişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

10. Konu başlıklarının konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekiyor.

11. Site ve forum kurallarına uymayan katılımcıların foruma yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

12. Site ve forumlarda başka bir sayfanın tanıtımını yapmak yasaktır.

13. Ahlak dışı konular açmak, ftp de yada edonkey de xxx arıyorum yada sunuyorum demek yasak.

14. Site ve forum kuralları güncellemeye uygundur. Dolayısıyla Site Yönetimi gerektiğinde maddeler üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Unutmayınız! Bu kurallar daha huzurlu bir atmosfer oluşturmak içindir.

Saygılarımızla…
İbrahim Tatlıses Fan Club Yönetimi
www.imparatortatlises.com

 

Allah'ın yarattığı bir kulum işte


   
Alıntı
(@benshaw32)
New Member
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 1
 

Remaining in style is a popular thing among people who have considerable social life and especially if you are someone who needs to make an impression as well as seem suitably dressed for all the events while being on time, then accessories like a good watch helps you achieve the best of both worlds.


   
CevapAlıntı
Paylaş: