İbo Show 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Öncelikle yoğunluk nedeniyle sitemiz kurucusu ve yöneticisi Mehmet Çağlar Konca’nın ilk bölümden sonra İbo Show özeti yayınlayamadığını belirtip İbo Show 5.Bölüm fragman analizine geçmek istiyoruz.

5.Bölüm Fragmanı

İbo Show’un merakla beklenen 5.bölüm fragmanı yayınlandı.

Konuklar

Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’ın sosyal medya paylaşımlarından konuk olacağını biliyorduk. Bunun dışında sitemize gelen kulis bilgilerinden diğer üç konuk da bizim için sürpriz olmadı.

İbo Show’un bu haftaki konukları Gülben Ergen, Mustafa Üstündağ, Nilgün Belgün ve Serdar Ortaç.

Programda Yıldız Tilbe Şarkısı

İmparator ile Yıldız Tilbe arasında 2009 yılında canlı yayında yaşanan malum olayın ardından İmparator İbrahim Tatlıses “Bundan sonra Yıldız Tilbe şarkısı yok, hayatıma mal olsa da yok.” demişti ve o günden bugüne Yıldız Tilbe şarkısı okumamıştı. Ancak 2011 yılında yaşanan talihsiz olayın ardından oğlu İdo’nun sosyal medyada paylaştığı bir videoda İdo Yıldız Tilbe’ye ait “Anam” şarkısını mırıldanmış ve İmparator da mırıldanarak eşlik etmişti. Program konukları arasında yer alan Gülben Ergen’in okuduğu ve fragmanda da yer alan “Kandıramazsın Beni” şarkısının da sahibi Yıldız Tilbe. Bu şarkı okunurken İbo Show ekranlarında söz müzik kısmında Yıldız Tilbe yazacak. Şarkının ardından konu Yıldız Tilbe’ye gelecek mi ya da gelmişse de montajda silinmiş midir bilemiyoruz. Ayrıca geçen bölüm hakları Poll Production’a geçen “Tek Tek” albümünden “Sarhoş” ve “Ne Sevdalar Yaşadım” adlı şarkılar playback olarak okunmuştu. Dolayısıyla bu bölümde de yine o albümde yer alan “Seni Sana Bırakmam” ve “Al Al Al” şarkıları da Tilbe’ye ait. İbrahim Tatlıses hayranlarının canlı dinlemek istedikleri İmparator İbrahim Tatlıses bu bölümde de playback okuyacak mı ve playback okunmaya yine bu albümden mi devam edileceği ve bu albümden devam edilirse mezkur iki şarkının okunup okunmayacağı da merak konusu.

Tahminlerimiz

Hem Gülben Ergen’in hem de Nilgün Belgün’ün konuk olmasından dolayı mutlaka “Fırat” dizisi VTR’si ekranlara gelecektir diye düşünüyoruz. Ayrıca yine Gülben Ergen konuk olduğu için “Haydi Söyle” klibi ekranlara gelebilir ve aynı şarkıya da bir İbrahim Tatlıses Gülben Ergen düeti gelebilir. Serdar Ortaç’la olan eski İbo Show görüntüleri ekranlara illaki gelecek; ancak Serdar Ortaç’ın “İbrahim Tatlıses’e bir Serdar şarkısı okuttum ya.” dediği “Bilsem Ki…” düeti de yayınlanabilir.

Parçalar

İmparator’un yeni İbo Show’larda klasik haline getirdiği “Kara Üzüm Habbesi” ve yine önceki bölümlerde okuduğu “Tren Gelir Hoş Gelir” adlı iki türkü fragmandan derlediklerimiz.

Haberi yayınlarken mutlaka sitemizi kaynak gösteriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir